agencja pracy hostessa Wlochy

Praca - Agencja z pracy ITALIASHOWAGENCY wybierz hostessa,obraz dziewczynki,modeli,tancerki gogo, tancerzy show,do pracy w obszarach pokazać, rozrywki i animacji. Jesteśmy długo działających we W

 

Poszukujemy dla lokalu w Wloch

dziewczyn lat 18-30,

bez doswiadczenia, o milej aparycji, eleganckich, sympatycznych chetnie ze znajomoscia , zadbanych, do pracy w night clubie, zawodowych tancerzy i nie; w prace lap dance.

Gwarantuje bardzo wysokie stawki 60-100 euro na nocy dla 6 nocy na tygodnia.  

Praca z mozliwoscia zamieszkania.

Contract ENPALS, taxi-driver za darmo, nocleg za darmo.zagwarantowania powaga i sie pytame o powaga. zajnteresowane dziewczyny prosze o kontakt wysylanie zdjec i informacji o osobie (imie i nazwisko, wiek, miejsce urodzenia, dostepnosc) 
italia.show.agency@gmail.com     
komorka 0039 392.9945584 Luciano

Agencja "ITALIASHOWAGENCY" oferuje prace jako: Hostessa - Sala, Tancerki Lap Dance, W najlepszych Klubach na Sardyni. Wynagrodzenie wypłacane jest codziennie po zakończeniu pracy.Prosimy o Wysyła

ażda z prac, którą oferuję to praca nie mająca żadnych podtekstów seksualnych.

Poniższe oferty nie mają nic wspólnego z ofertami towarzyskimi ani matrymonialnymi. Każda z prac, którą oferuję to praca nie mająca żadnych podtekstów seksualnych.

Poniżej przedstawiam aktualne oferty pracy we Włoszech.

Hostessa

Wymagania:

 • Wiek 18-30 lat
 • Bezkonfliktowość
 • Łatwość nawiązywania kontaktów
 • Szczupła sylwetka

Na czym polega praca hostessy?

W wysokiej klasy włoskich klubach przyjęte jest, że gościom towarzystwa dotrzymują hostessy l. Panie pracujące na tym stanowisku są odpowiedzialne za wizerunek lokalu i jego dobre imię. Zaproszona za pośrednictwem kelnera do stolika hostessa, ma za zadanie zachowywać się tak, by klient dobrze się w jej towarzystwie czuł, wrócił jeszcze kiedyś do tego samego lokalu, zostawiając przy tym sporo gotówki. UWAGA: zachowanie hostessy nie może nosić podtekstów erotycznych. Jest to niemile widziane, gdyż we włoskiej kulturze kojarzy się, zwłaszcza w wydaniu Słowianek z tępioną w tym kraju prostytucją. Hostessa musi zatem dbać o swoje dobre imię.

Jakie obowiązki ma hostessa?

Hostessa musi przebywać na terenie lokalu w godzinach pracy (22:00 - 4:30). Musi podtrzymywać konwersację z klientem i być dla niego miła i grzeczna. Musi grzecznie odmówić, kiedy otrzymuje niedwuznaczną propozycję. Poproszona do tańca, powinna zatańczyć. Powinna dyskretnie (!) namawiać klienta do zakupu napoi i dań serwowanych  lokalu. Powinna mile pożegnać klienta, który opuszcza lokal i zaprosić go do odwiedzenia klubu ponownie.

Czego hostessie nie wolno?

Nie wolno jest umawiać się z żadnymi reprezentantami męskiej części włoskiej populacji poza terenem lokalu. Nie wolno zapraszać do domu żadnych mężczyzn, którzy nie są z hostessą spokrewnieni (wyjątek: gość z Polski np. narzeczony). Nie wolno hostessie opuszczać miejsca pracy w godzinach pracy (z wyjątkiem sytuacji spowodowanych siłą wyższą np. nagła choroba).

Czy muszę znać włoski?

Niekoniecznie. Jest to język dla Polaków nieco jeszcze egzotyczny. Jednocześnie jest bardzo prosty, a sami włosi komunikują się szalenie czytelnie. Na początek wystarczą więc podstawy angielskiego. Na miejscu obecny jest polski rezydent, którego zadaniem jest między innymi ułatwienie Ci pokonania wszelkich problemów natury językowej, organizacyjnej i orientacyjnej.

Gdzie będę pracowała?

Miejscem pracy jest jeden z lokali gastronomiczno-rozrywkowych usytuowanych w północnej części Włoch i okolicach. Nasz włoski partner współpracuje od wielu lat z kilkudziesięcioma takimi lokalami. To w którym będzie pracowała grupa, z którą wyjedziesz, zależy od tego jakie będzie akurat w tym okresie zapotrzebowanie. Nazwę lokalu i jego adres poznasz bezpośrednio przed wyjazdem do Włoch.

Może się jednak zdarzyć tak, że nie będziesz przez cały pobyt we Włoszech pracowała w jednym miejscu. Powodów może być kilka: dziewczęta z twojej grupy mają krótszy kontrakt i wracają wcześniej od Ciebie. Wtedy tworzona jest nowa grupa, która pracuje razem, ale może się zdarzyć tak, że miejscem pracy nowej grupy nie jest już ten sam lokal, w którym dotychczas pracowałaś. Inny powód, to np. konflikt pomiędzy grupą a pracodawcą lub grupą a stałym personelem lokalu.

Przed wyjazdem podajesz do wiadomości naszej agencji dane kontaktowe osób, które mamy prawo informować o takiej zmianie, jeśli zostaniemy o to przez nie zapytani. Ponieważ jednak Twoi bliscy w Polsce mogą mieć z Tobą stały kontakt, to na Tobie spoczywa odpowiedzialność informowania ich o takich zmianach.

Jakie jest na miejscu zakwaterowanie?

Dziewczęta są zakwaterowane w niedużej odległości od miejsca pracy w skromnych dwu-, trzypokojowych apartamentach, po dwie, góra trzy osoby w pokoju. Czynsz za mieszkanie potrącany jest przez pracodawcę od kwoty brutto pensji. Do pracy będziesz dowożona busem należącym do właściciela lokalu.

Ile będę zarabiała?

Zarobki dla hostess kształtują się na poziomie 100 euro brutto za noc pracy. Co po odliczeniu wszelkich podatków, składek ubezpieczeniowych, czynszu za mieszkanie i innych opłat daje 50 – 70 euro netto. Do tego hostessa dostaje prowizję od sprzedanych klientom, którzy zaprosili ją do stolika drinków i dań. Prowizja ta zależy wyłącznie od efektywności Twojej pracy, więc warto pracować aktywnie.

Zarobki dla hostess-tancerek kształtują się na ok. 80% wyższym poziomie, ale precyzyjnie ustalane są każdorazowo, gdyż zależą ściśle od poziomu i rodzaju prezentowanego programu.

Dni wolne od pracy, także dni na zwolnieniu chorobowym są nieodpłatne.

Ile czasu mogę pracować we Włoszech?

Kontrakty w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości trwają od 8 tyg. do 6 m-cy. Konieczna jest wcześniejsza deklaracja czasu na jaki zamierza się wyjechać. Czas ten można wydłużyć do wyżej wymienionego maksimum. Skrócenie go powoduje już pewne określone przez nas ściśle w umowie konsekwencje. Wyjątkiem są tu sytuacje tzw. Siły wyższej tzn. nagła choroba, śmierć kogoś bliskiego w Polsce etc.

Jak wygląda sprawa przejazdu do Włoch?

Forma przejazdu jest każdorazowo dostosowana do liczebności wyjeżdżającej grupy. Koszty przejazdu nie powinny przekroczyć 300 zł i pokrywają je dziewczęta. Zawsze jednak grupa jedzie razem z Warszawy, gdyż każdorazowo dziewczęta muszą przejść w Warszawie nieodpłatne szkolenie, przygotowujące je do trudnych sytuacji, z którymi mogą się spotkać w pracy oraz skorzystać z porady naszego stylisty. W Warszawie odbywa się też podpisanie wstępnej umowy.

Kiedy mogę wyjechać do Włoch?

Wyjazdy odbywają się każdego 13 i 29-30 dnia miesiąca. W Warszawie należy być na trzy dni przed wyjazdem, aby odbyć szkolenia i podpisać wstępną umowę.

Co będzie na szkoleniu przed wyjazdem?

Przed wyjazdem do Włoch każda z dziewcząt musi odbyć bezpłatne szkolenie, które przygotuje ją do trudnych sytuacji z jakimi może się spotkać w trakcie pracy w lokalu. Szkolenie takie, choć krótkie pozwoli nabrać dystansu do pracy, uciążliwej czasem mentalności włoskiej klienteli, a także pozwoli czuć się pewniej, gdyż daje możliwość przejęcia kontroli nad trudnymi zazwyczaj dla młodych kobiet sytuacjami. Oprócz tego przed wyjazdem Panie korzystają z porad stylisty, co z kolei ułatwi z pewnością wypracowanie atrakcyjnego, ale nieprowokującego wizerunku.

Co powinnam zabrać ze sobą?

 • kosmetyki do makijażu: podkład, cienie do powiek, pomadki do ust, kredki do oczu, tusz do rzęs,
 • kosmetyki toaletowe
 • kosmetyki do opalania i po opalaniu
 • leki, które zażywasz stale w ilości wystarczającej na cały wyjazd, zaświadczenie lekarskie o stałym leczeniu (jeśli takie jest Twoim udziałem) ważne w krajach Unii Europejskiej, warto także wypełnić wcześniej formularz E111, pobrany z narodowego Funduszu Zdrowia, gdyż zabezpiecza on bezpłatne leczenie w krajach UE np. w trakcie przejazdu do Włoch, kiedy jeszcze nie funkcjonuje ubezpieczenie z racji podjęcia we Włoszech pracy. Szersze informacje: http://www.nfz.gov.pl/ue      kilka kompletów letniej odzieży i choćby jeden zestaw na chłodny dzień, sportowe obuwie.
 • kilka kompletów stroi wieczorowych (sukienek, eleganckich spódnic i bluzek, wygodnych butów na wysokim obcasie)
 • dowód osobisty i paszport (na wszelki wypadek)
 • ulubiona przytulanka, poduszka, zdjęcia bliskich
 • telefon komórkowy z odblokowanym simlockiem (na miejscu można kupić włoską kartę i nie płacić wysokich rachunków za roaming)

Czy mogę przyjmować gości?

Goście z Polski są zawsze mile widziani. Z pewnością będzie Ci raźniej, kiedy odwiedzi Cię ktoś bliski chociaż raz w trakcie całego pobytu. Będzie niestety musiał sam zapewnić sobie nocleg, gdyż niestety nie możesz go przenocować u siebie. Pamiętaj też, że Twój rytm dnia będzie tam nieco inny niż standardowy, więc Twój gość będzie musiał to uwzględnić. Musisz też pamiętać o tym, że w godzinach od 22:00 do 4:30 rano jesteś w pracy i nie wolno Ci przyjmować swoich gości w miejscu pracy.

Wszelki kontakt z męską częścią miejscowej populacji jest poza godzinami pracy i lokalem bardzo źle widziany. Należy zatem unikać kontaktów z miejscowymi, oczywiście w granicach rozsądku (nie mówimy tu o kupnie bułki w sklepie), gdyż możesz zostać posądzona o prostytucję i usunięta z pracy.

Czy mogę tam pojechać z koleżanką?

Oczywiście tak, pod warunkiem, że koleżanka również będzie spełniać kryteria stawiane kandydatkom. Wasz wspólny pobyt i praca będą z całą pewnością dla Ciebie dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Jeśli wyjedziecie w tym samym terminie, to z założenia będziecie pracować i mieszkać razem. 

 

 Tancerka

 

Wymagania:

 • Wiek 18 do 30 lat.
 • Szczupła sylwetka.
 • Pewność siebie.
 • Dobra kondycja fizyczna

Tancerka Lap Dance

Oferta dotyczy:

 • Pracy w lokalach specjalnych oraz tańca prywatnego
 • Pracy cztery do pięciu dni w tygodniu

 

Stawki  rozpoczynające się od 50-60 EUR dla dziewczyn, które nie znają języka włoskiego - do 100 euro dla dziewcząt posługujących się językiem włoskim.
Wynagrodzenie dla tancerek jest  znacznie wyższe i uzgadniane indywidualnie.

Dziewczyny, które zainteresowała moja oferta proszę o przesłanie opisu swojej osoby ze zdjęciem na:

Email:italia.show.agency@gmail.com

ITALIA SHOW AGENCY oferuje Wam prace jako hostessy i tancerki we wloskich klubach.
Poszukujemy kobiet w wieku od 18 do 35 lat, atrakcyjnych i z odpowiednia prezencja.
Gwarantujemy świetne zarobki, mieszkanie i dojazd do pracy.
Dla dziewczyn chcących podjąć prace jako hostessa zapewniamy dzienna stalą stawkę w wysokości od 50 do 80€ . Dla tancerek stawka wynosi od 70 do 80€ dziennie.
Odpowiemy na wszystkie wasze pytania-wystarczy skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres italia.show.agency@gmail.com lub dzwoniąc pod numer 0039.392.9945584
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie na podany powyżej adres co najmniej dwóch zdjęć, jednego profilowego i jednego całej sylwetki. Prosimy również o dołączenie podstawowych informacji (wiek, dyspozycyjność).
Współpracujemytylko z najlepszymi włoskimi klubami! Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji!
Pozdrawiamy, Luciano! 

Scrivi commento

Commenti: 4
 • #1

  Marta (mercoledì, 24 luglio 2013 21:25)

  Witam,jestem zainteresowana pracą,mam 29 lat,szczupła sylwetka ,wzrost 174 cm, włosy jasny blond,nie mówię w jezyku włoskim,znam tylko podstawowe zwroty ale łatwo się uczę,pozdrawiam

 • #2

  io (giovedì, 25 luglio 2013 13:18)

  wypełnić formularz na stronie "kontakt-casting"

 • #3

  ZANET EWELINA (domenica, 07 febbraio 2016 16:08)

  CZESC JESTEM ZAINTERESOWANA TA OFERTA PRACY HOSTESSY PONIEWAZ MAM W TYM KIERUNKU TROCHE DOSWIADCZENIA I POTRAFIE POROZUMIEC SIE W JEZYKU WLOSKIM.MOJ NUMER TO 518 471 211 pozdr. zaneta

 • #4

  katarzyna (martedì, 29 marzo 2016 14:37)

  witam mam na imie katarzyna mam 24 lat szczupla wlosy jasny blad byla bym zainteresowa wasza oferta pracy

form inscrizione casting agency hostess night club

Offerte di lavoro in night club e lap dance

lap dance e night club

Blue moon perugia

Kristal macerata

impero Primo pescara

Zeus

mucambo pisa

morgana 

le roy ascoli

la bambola torino

chattam asti

Tartaruga

rimmel ficarolo

mary club adria

xxl padova

carosello lap dance bologna

california iesi

piper firenze

delta calenzano

dolce vita

angelo azzurro

hollywood cagliari

modena Ape Regina

big bijoù

maximus terni night club

roxy

lady marylin

pepe nero lap sexy disco

lolità poviglio

bla bla parma

Viva Las Vegas Roma

Fans club Elite

Carousel

habana parma night

papillon

melody club piacenza

porta D'oro milano

William's

foca loca

star night viterbo

Paris

1001

Cica Cica Boom

Dolce Vita

Pradise

Pashà

Blu Night Roma

TERNI-Castel Viscardo

Otricoli Night Club

Don Carlos

Orchidea

Lady Marylin

Roxy Night Club

Chat Noir

Cristal

Bimbos montecatini

Glamour

Tramp Musi Hall

Moulin Rouge viareggio

Night Club Sutri

Palatino lodi

capranica Lady Marylin

Bracciano Miao Miao

La Dispoli Geo Club

Porta D'Oro

Eden

Escada

Angeli e Fiori

Open Gate night club

Tolentino broadway

Shilling milano

cristal

incontro il mondo

impresario lap dance

josephine

play

charly brown

alex siena

poison arezzo

dollaro

eden

joy

don carlos foligno

101 centouno

eos cremona

black & withe